Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване на химичния състав на подземни води и извършване на пробонабиране в пунктове извън мониторинговите програми.
II.1.2)Основен CPV код90733700 Услуги по наблюдение или контрол на замърсяването на подпочвените води
II.1.4)Кратко описание:
Обхватът на поръчката е пробонабиране и извършване анализ на полеви измервания, физико-химични, спектрални и радиологични изпитвания, както и хроматографско определяне на органични замърсители в подземни води, като пунктовете са разположени из цялата страна. В настоящата спецификация се определя обхватът на дейностите на изпълнителя по осъществяване на услугата с предмет „Проучване на химичния състав на подземни води и извършване на пробонабиране в пунктове извън мониторинговите програми“, включваща веществата, които ще се анализират, броя на пробите и честотата на пробонабиране, разпределение на дейностите и сроковете на изпълнението, приемането на резултатите и др.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90733100 Услуги по наблюдение и контрол на замърсяването на повърхностните води
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнителят следва да извърши 2 (две) пробонабирания в 597 (петстотин деветдесет и седем) пункта от подземни води, което прави общо 1 194 (хиляда сто деветдесет и четири) проби. За всеки пункт ще се определят веществата от групите, подробно разписани в таблица 1. Броят на групите е 6 и са наименувани в зависимост от целта, за която са предвидени по настоящата процедура; специфика на групата от показатели и други.