Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101288
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24610000 Sprengstoffpräparate
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24610000 Sprengstoffpräparate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany nitroglicerynowy skalny o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 300g - ilość szacunkowa: 42338 kg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300g - ilość szacunkowa: 155551,15 kg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) skalny dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g - ilość szacunkowa: 5770 kg
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Lont detonujący pentrytowy metanowy bezpieczny wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o masie rdzenia minimum 8g na metr bieżący lontu - ilość szacunkowa: 124813 m
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Zapalniki elektryczne metanowe milisekundowe klasy 0,20A:
- z przewodami o długości 5m Cu - ilość szacunkowa: 1775 szt.
- z przewodami o długości 2m Cu - ilość szacunkowa: 750 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Zapalniki elektryczne metanowe milisekundowe klasy 0,45A:
- z przewodami o długości 3m Cu - ilość szacunkowa: 183993 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Zapalniki elektryczne metanowe natychmiastowe klasy 0,20A:
- z przewodami o długości 5m Cu - ilość szacunkowa: 250 szt.
- z przewodami o długości 12m Cu - ilość szacunkowa: 1200 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Zapalniki elektryczne metanowe natychmiastowe klasy 0,45A:
- z przewodami o długości 3m Cu - ilość szacunkowa: 2470 szt.
- z przewodami o długości 6m Cu - ilość szacunkowa: 11250 szt.
- z przewodami o długości 12m Cu - ilość szacunkowa: 6256 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Zapalniki elektryczne węglowe półsekundowe klasy 0,45A:
- z przewodami o długości 3m Cu - ilość szacunkowa: 125920 szt.