Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 4278728_2022_PAAPD1373111
II.1.2)CPV-Code Hauptteil22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Furnizare de MATERIALE SANITARE-HARTIE EKG, ECOGRAF.... conform CAIET DE SARCINI, prin încheierea unui Acord Cadru- 48 luni cu operatorul economic a cărui ofertă admisibilă se va poziționa pe locul 1,2, 3 în clasamentul întocmit în baza criteriului de atribuire menționat la punctul II.2.5 din Fișa de date a achiziției. Atentie! Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare care au fost adresate in termenul prevazut in anuntul de participare, in a 11 zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor/candidaturilor. Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari /informatiilor suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la pct.-ul invocat mai sus.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Etichete autocolante farmaceutice
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33770000 Hygienepapier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Hârtie împachetare sterilizare (CREP ELASTIC) 120X120 CM
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33198200 Sterilisationstaschen oder -hüllen aus Papier
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)22993200 Papier oder Pappe, wärmeempfindlich
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienPreis
Pungi farmaceutice / capsule farmaceutice
Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Hârtie filtru laborator 50 cm x50 cm
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15994200 Filterpapier
Piese bucale UF pentru spirometrie o30
Los-Nr.: 3
Hartie împachetat sterilizare 1200 x1200
Los-Nr.: 2
Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence
Los-Nr.: 6
Hârtie cardiotocograf 112 mm x 90 mm x 150 coli Cadence -top
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1