Építési beruházás - 83633-2022
Magyarország-Budapest: Közút építése
2022/S 033-083633
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
21. sz. főút továbbfejlesztése - II. ütem
Hivatkozási szám: EKR000772512021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a 21. számú főút Heves és Nógrád megyei szakaszainak továbbfejlesztésére vonatkozóan II. ütem (PST: K021.18.73)
21. számú főút 1+300 - 52+700 km szelvények között kivitelezési munkáinak elvégzése (II. ütemben):
- meglévő burkolaton közlekedésbiztonsági és forgalomtechnikai beavatkozások elvégzése szakaszosan Heves és Nógrád megye;
- 21. sz. főút 12+000 km szelvényében meglévő körforgalom akusztikus burkolati jeleinek átalakítása;
- M3 autópálya - 21. sz. főút csomópont alcsomópontjaiban (21. sz. főút 1+650 - 2+450 km sz. között) jelzőlámpás irányítás kiépítése;
21. sz. főút 1+300 -52+700 km szelvények között egységes forgalomtechnikai jelzésrendszer kiviteli terveinek tervezése és kivitelezése
Főbb várható mennyiségek:
- szakaszos burkolatcsere összesen: 12,52 km hosszon;
- meglévő aszfalt pályaszerkezetű út marás: 5018 m3
- AC 22 (mF) kötő aszfaltburkolat készítése: 817 m3
- AC 16 (mF) kopó aszfaltburkolat készítése: 3613 m3
- AC 11 (mF) kopó aszfaltburkolat készítése: 588 m3
- Folytonos spirállal készített fúrt cölöp: 16 m
- Háromfogalmú jelzőlámpa telepítése : 24 db
- Földalatti hírközlő hálózat, kábelfektetés: 2735 m
- Gépszekrény és vezérlő egység telepítése: 1 db
Az építés kivitelezéséhez esetlegesen szükséges további engedélyek/bejelentések, hozzájárulások beszerzése.
Jelen közbeszerzés tárgyát képező munkák részletes leírását és a tervezett létesítmények kivitelezési tartalmának részletesebb műszaki összefoglalóját a Közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
A kivitelezésből származó újrafelhasználható mart aszfalt mennyiségeket a közútkezelő(k) által kijelölt helyre szükséges szállítani.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
34996000 Közúti irányító, biztonsági vagy jelzőberendezések
45233121 Főútvonal építése
45233142 Közútjavítás
45233221 Útburkolati jelek festése
71322500 Közlekedési berendezésekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: