Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa piasku podsadzkowego dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej – nr grupy 142-3
Nuorodos numeris: 701902820
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas14211100 Natūralus smėlis
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)14211100 Natūralus smėlis
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa piasku podsadzkowego kl. I, zgodnie z PN-93/G-11010, transportem samochodowym do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902820
II.1.2)Główny kod CPV14211100 Piasek naturalny
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14211100 Piasek naturalny
II.2.4)Opis zamówienia: