A módosítások jellege és mértéke (a szerződés esetleges korábbi módosításainak feltüntetésével együtt):
A Szerződés V. fejezete (A vállalkozói díj, fizetési feltételek) egy új, V./A fejezettel egészül ki.
„V./A Szerzői vagyoni jogok.
2. Vállalkozó szavatol azért, hogy a mű tekintetében nem áll fenn harmadik személynek olyan joga, amely Megrendelő jogszerzését kizárná vagy korlátozná. E tekintetben harmadik személyt a megrendelővel szemben semmiféle jog nem illet meg, és ebből eredően a Megrendelővel szemben semmiféle jogcímen többletdíjigény nem érvényesíthető. Amennyiben a művön fennálló felhasználási jog jelen szerződés szerinti megszerzését harmadik személy joga akadályozza, illetve a műveken fennálló felhasználási jog jelen szerződés szerinti gyakorlását harmadik személy joga korlátozza, a Megrendelő a szerződéstől elállhat, és vállalkozótól kártérítést követelhet.