Palvelut - 83762-2017
Luxemburg-Luxemburg: Aikakausjulkaisujen ja kirjojen sidonta sekä sidontaa koskevat korjaustyöt
2017/S 046-083762
Hankintailmoitus
Palvelut
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Aikakausjulkaisujen ja kirjojen sidonta sekä sidontaa koskevat korjaustyöt
Viitenumero: COJ-PROC-17/009.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
79971200 Kirjansidontapalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on aikakausjulkaisujen ja kirjojen sidonta sekä sidontaa koskevat korjaustyöt.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
Arvo ilman alv:tä: 140 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Periodinių leidinių ir knygų įrišimas bei įrišimo taisomieji darbai.
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/009.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79971200 Knygų rišimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 140 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: