Seirbhísí - 84026-2020
Lucsamburg-Lucsamburg: BEI - Seirbhísí Comhairleachta chun Cláir Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe, Seimineáir Ghréasáin a Dhearadh, a Chur in Eagar agus a Sheachadadh; agus Oiliúint do Chur i Láthair le haghaidh ALUMNIi CNS
2020/S 036-084026
Fógra um dhámhachtain conartha
Torthaí an nós imeachta soláthair
Seirbhísí
Bunús dlí:
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhísí Comhairleachta chun Cláir Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe, Seimineáir Ghréasáin a Dhearadh, a Chur in Eagar agus a Sheachadadh; agus Oiliúint do Chur i Láthair le haghaidh ALUMNIi CNS
Uimhir thagartha: CFT-1544
II.1.2)Príomhchód CPV
79400000 Business and management consultancy and related services
II.1.4)Cur síos achomair:
Seirbhísí comhairleachta chun tacú le méadú a dhéanamh ar thionscnamh suaitheanta Institiúid BEI: An Comórtas Nuálaíochta Sóisialta (CNS), trí:
— clár feidhmiúcháin maidir le Cláir Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe CNS a dhearadh, a eagrú agus a sheachadadh,
— dearadh, forbairt agus seachadadh na seimineár gréasáin do líonra alumni CNS,
— dearadh, forbairt agus seachadadh Aonach na bhFiontar maidir le tionchar ó oiliúint do chur i láthair.
II.1.6)Faisnéis faoi bhearta
Tá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise
80500000 Training services
80511000 Staff training services
80510000 Specialist training services
80521000 Training programme services
92312212 Services related to the preparation of training manuals
79410000 Business and management consultancy services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Tá an Banc AE ag lorg soláthraí seirbhísí le taithí de bheith ag obair i dtimpeallacht AE maidir le forbairt na hoiliúna sainoiriúnaithe sa Bhéarla. Cuirtear síos ar thrí chuspóir an tsoláthair thíos:
A. Clár Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe CNS a dhearadh, a eagrú agus a sheachadadh:
— Clár Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe CNS a dhearadh, a eagrú agus a sheachadadh. Reáchtálfar na himeachtaí sna blianta 2020, 2021 agus 2022.
B. Dearadh/forbairt agus seachadadh na seimineár gréasáin do líonra alumni CNS:
— forbairt na gcúrsaí seimineár gréasáin le haghaidh líonra alumni CNS. D’fhéadfadh na seimineáir ghréasáin a bheith i bhfoirm láithreoireachta, idirphlé, taispeántais nó seisiúin teagaisc,
— timpeall ar 24 chúrsa seimineáir ghréasáin a sheachadadh thar thréimhse an chreat-chomhaontaithe, de neasfhad 1 uair amháin in aghaidh an tseimineáir ghréasáin, le comhaltaí líonra alumni CNS, agus rannpháirtithe eile le cinneadh i gcomhaontú leis an institiúid.
C. Dearadh, forbairt agus seachadadh Aonach na bhFiontar maidir le tionchar ó oiliúint do chur i láthair:
— dearadh agus seachadadh ó oiliúint do chur i láthair (ná measctar é, agus is leithleach é ó mhodúl na dteicnící chur i láthair a áirítear leis an gClár Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe) do na rannpháirtithe go léir (12 ar uasmhéad) maidir le hAonach na bhFiontar i ndáil le tionchar (ar a gcuirtear síos in Alt 1 C. d’Iarscríbhinn A Sonraíochtaí Teicniúla). Áireofar leis an oiliúint do chur i láthair seisiún (íosfhad 1 leathlae amháin) ar a bhfreastalaíonn gach rannpháirtí agus ar a laghad 2 uair den oiliúint ar líne in aghaidh an rannpháirtí. Ba cheart go dtarlódh an oiliúint sin tráth ar bith idir an Clár Feidhmiúcháin maidir le Tionchar Scálaithe SIT agus Aonach na bhFiontar maidir le tionchar.