Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 84088-2022
Polen-Wielka Nieszawka: Sonnenenergieanlage
2022/S 033-084088
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wspieranie wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych w Gminie Wielka Nieszawka – etap II
Referenznummer der Bekanntmachung: RIT.271.7.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09332000 Sonnenenergieanlage
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje oraz dostawę, opracowanie projektów instalacji, montaż i rozruch układów fotowoltaicznych (PV) w budynkach mieszkalnych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Wielka Nieszawka w celu pozyskania energii elektrycznej w ilościach:
Instalacja PV o mocy min.2,72 kWp - Ilość sztuk do zamontowana- 16;
Instalacje PV o mocy min 3,06 kWp - Ilość sztuk do zamontowania - 3
Instalacje PV o mocy min. 3,4 kWp - Ilość sztuk do zamontowania - 10
Instalacje PV o mocy min. 4,08 kWp - Ilość sztuk do zamontowania 16;
Instalacje PV o mocy min. 4,76 kWp;- Ilość sztuk do zamontowania- 7;
Instalacje PV o mocy min. 5,44 kWp - Ilość sztuk do zamontowania - 40
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1) Przedmiot zamówienia obejmuje oraz dostawę, opracowanie projektów instalacji, montaż i rozruch układów fotowoltaicznych (PV) w budynkach mieszkalnych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego na terenie Gminy Wielka Nieszawka w celu pozyskania energii elektrycznej w następujących ilościach:,
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa opracowanie stanowiące załącznik nr 8 do niniejszej specyfikacji.
3) Wykonawca zobowiązany jest do dokonania zgłoszenia każdej instalacji do Operatora Systemu Dystrybucyjnego w terminie 3 dni od daty zakończenia montażu poszczególnej instalacji.
4) Wykonawca, który złożył najkorzystniejszą ofertę, przedłoży na żądanie zamawiającego karty katalogowe oferowanych urządzeń, w celu potwierdzenia spełnienia warunków, określonych w załączniku nr 8.
5) Ryzyko prawidłowości ustalenia przedmiaru i kosztów wykonania przedmiotu zamówienia ponosi Wykonawca. Prace montażowe należy wykonać zgodnie ze założeniami projektu i dokumentacją techniczną producenta.
6) Zamawiający udostępni Wykonawcy posiadane adresy montażu instalacji, z zastrzeżeniem, że z przyczyn niezależnych od Zamawiającego, powyższe adresy mogą ulec zmianie. Wykonawca wg własnego wyboru, na własną odpowiedzialność i ryzyko może obejrzeć miejsce montaży w celu zgromadzenia wszelkich informacji,
które mogą być potrzebne do prawidłowego przygotowania oferty.
7) Do materiałów i urządzeń dla których jest wskazany producent lub dystrybutor można stosować materiały i urządzenia równoważne, spełniające co najmniej parametry określone w załączniku nr 8, za zgodą Zamawiającego.
8) Wykonawca realizuje montaże zgodnie z przedstawionym w formularzu oferty harmonogramem
There is a bug affecting the way URLs are displayed in eForms notices. We are working on solving the problem. In the meanwhile, we suggest that you remove the comma (or any other special character) that appears at the end of the URL. We apologize for the inconvenience.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 84088-2022
Poland-Wielka Nieszawka: Solar installation
Contract notice
Supplies
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: RIT.271.7.2022
II.1.2)Main CPV code
09332000 Solar installation
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: RIT.271.7.2022
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09332000 Zonne-energie-installatie
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving