Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w I półroczu 2019 roku
Reference number: 701802016
II.1.2)Main CPV code03411000 Coniferous wood
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r.poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa drewna kopalnianego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w l półroczu 2019 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)03411000 Coniferous wood
II.2.4)Description of the procurement:
Drewno kopalniane dla KWK Bolesław Śmiały.
Drewno kopalniane dla KWK Sośnica.
Drewno kopalniane dla KWK Piast-Ziemowit.
Drewno kopalniane dla KWK Ruda.
Drewno kopalniane dla KWK ROW.
Drewno kopalniane dla KWK Murcki-Staszic.
Drewno kopalniane dla KWK Mysłowice-Wesoła.
Drewno kopalniane dla KWK Wujek.