Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa smarów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku - nr grupy 246-11.
Numer referencyjny: 701902167
II.1.2)Główny kod CPV24951100 Smary
II.1.4)Krótki opis: