II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas
II.1.2)Main CPV code09211000 Lubricating oils and lubricating agents
II.1.4)Short description:
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)24900000 Fine and various chemical products
09211000 Lubricating oils and lubricating agents
II.2.4)Description of the procurement:
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 1 p.o.d. – Variklinės alyvos.
Lot No: 2
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 2 p.o.d. – Transmisinės alyvos.
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)09211000 Lubricating oils and lubricating agents
24900000 Fine and various chemical products
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 3 p.o.d. – Hidraulinės alyvos.
Lot No: 4
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 4 p.o.d. – GOST standartų alyvos ir tepimo medžiagos.
Lot No: 5
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 5 p.o.d. – Konsistenciniai tepalai.
Lot No: 6
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 6 p.o.d. – Karbamido tirpalas AdBlue.
Lot No: 7
Alyvų ir techninių skysčių pirkimas. 7 p.o.d. – Kiti chemijos produktai transporto priemonėms.