Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Obsługa zwału węgla w JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 59/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Obsługa zwału węgla w JSW S.A. KWK „Pniówek”
Termin wykonania zamówienia: 24 miesiące od 28.2.2017 r.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: