Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Realizacja projektu wdrożenia e-usług w Zakładzie Komunalnym Gminy Lubawa Sp. z o.o. w ramach realizowanego projektu
Numéro de référence: ZP– 2/2019
II.1.2)Code CPV principal48000000 Logiciels et systèmes d'information
II.1.4)Description succincte:
W ramach zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do:
1. opracowania i wdrożenia systemu eBOK, co w szczególności obejmuje:
a) dostarczenie niezbędnego oprogramowania wraz z dokumentacją;
b) zaimplementowanie systemu eBOK zgodnie z niniejszym opisem przedmiotu zamówienia;
c) przeprowadzenie testów;
d) wdrożenie e-usług;
e) wdrożenie systemu nadzoru telemetrii wraz z dostawą i montażem wodomierzy oraz modułów telemetrycznych w miejscach wskazanych przez Zamawiającego;
f) integrację systemu telemetrycznego z systemem księgowym Wnioskodawcy;
g) wykonanie strony www Wnioskodawcy;
h) zapewnienie konsultacji oraz szkolenia dla administratorów;
2. świadczenia usługi asysty technicznej w ramach udzielonej gwarancji jakości wykonania zamówienia oraz utrzymanie systemu poprzez ponoszenie kosztów związanych z jego funkcjonowaniem (koszty transmisji danych, hosting stron itp.) przez okres 5 lat.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: