Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 850-2022
Bulgarie-Vratsa: Matériaux de construction et articles connexes
2022/S 001-000850
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на материали за нуждите на Община Враца
II.1.2)Code CPV principal
44100000 Matériaux de construction et articles connexes
II.1.4)Description succincte:
Доставка на материали за нуждите на Община Враца.
Доставка на строителни материали инструменти и консумативи за нуждите на общинска администрация и за второстепенните разпоредители с бюджет, при съответствие с планираните средства по съответния бюджет.