Usługi - 85867-2023
Polska-Kraków: Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
2023/S 030-085867
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2023/S 016-044654)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Opracowanie dokumentacji projektowej STEŚ-R wraz z uzyskaniem decyzji DŚU dla zadania pn.: „Budowa drogi dwujezdniowej klasy GP (na parametrach klasy S) w ciągu DK7 na odc. Rabka – Chyżne”
Numer referencyjny: O/KR.D-3.2411.1.2023
II.1.2)Główny kod CPV
71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
„Opracowanie dokumentacji projektowej STEŚ-R wraz z uzyskaniem decyzji DŚU dla zadania pn.: „Budowa drogi dwujezdniowej klasy GP (na parametrach klasy S) w ciągu DK7 na odc. Rabka – Chyżne" wraz z udzieleniem odpowiedzi na pytania Wykonawców na etapie procedury przetargowej na realizację inwestycji.