Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov
Reference number: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2)Main CPV code30213000 Personal computers
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Osnovni prenosni računalnik
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30213100 Portable computers
Standardni prenosni računalnik
Lot No: 2
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo
Lot No: 3
Zmogljiv prenosni računalnik
Lot No: 4
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo
Lot No: 5
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Lot No: 6
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik
Lot No: 7
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo
Lot No: 8
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo
Lot No: 9
II.2.2)Additional CPV code(s)30213200 Tablet computer
Tablični računalnik I s tipkovnico
Lot No: 11
Tablični računalnik II s tipkovnico
Lot No: 13
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi)
Lot No: 14
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte)
Lot No: 15
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Referenčna številka dokumenta: 4301-27/2019; ODPREN-39/2019
II.1.2)Glavna koda CPV30213000 Osebni računalniki
II.1.4)Kratek opis:
Nakup in dobava energijsko učinkovitih prenosnih računalnikov v sklopih in predvidenih količinah, kot je razvidno v dokumentaciji v zvezi z oddajo naročila, za obdobje 36 mesecev.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30213100 Prenosni računalniki
II.2.4)Opis javnega naročila:
Osnovni prenosni računalnik.
Št. sklopa: 2
Standardni prenosni računalnik.
Št. sklopa: 3
Standardni prenosni računalnik s priklopno postajo.
Št. sklopa: 4
Zmogljiv prenosni računalnik.
Št. sklopa: 5
Zmogljiv prenosni računalnik s priklopno postajo.
Št. sklopa: 6
Mini prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Št. sklopa: 7
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik.
Št. sklopa: 8
Lahki prenosni računalnik z vrtljivim zaslonom na dotik s priklopno postajo.
Št. sklopa: 9
Lahki prenosni računalnik - hibridni 2 v 1 s priklopno postajo.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 10
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV30213200 Tablični računalnik
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena
Št. sklopa: 11
Tablični računalnik I s tipkovnico.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 12
Št. sklopa: 13
Tablični računalnik II s tipkovnico.
Št. sklopa: 14
Tablični Računalnik III s tipkovnico (Wi-Fi).
Št. sklopa: 15
Tablični računalnik III s tipkovnico (lte).