Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szálloda- és utazásfoglalási szolgáltatás
Hivatkozási szám: EMA/2017/15/ST
II.1.2)Fő CPV-kód63510000 Utazási irodák szolgáltatásai és hasonló szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az Európai Gyógyszerügynökség szolgáltatási szerződést kíván kötni egyetlen szolgáltatóval utazási és szállodai szolgáltatások nyújtására.
Emellett a nyertes ajánlattevő feladata lesz, hogy megállapodjon a kedvezményes szállodai árakról, valamint gondoskodjon egy olyan webalapú, internetes foglalási eszköz biztosításáról, támogatásáról és karbantartásáról, melynek segítségével az EMA kötelékében utazók közvetlenül az utazási iroda munkatársától kérhetik a szoba- és útfoglalást.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Servizio di prenotazione viaggi e alberghi
Numero di riferimento: EMA/2017/15/ST
II.1.2)Codice CPV principale63510000 Servizi di agenzie di viaggi e servizi affini
II.1.4)Breve descrizione:
L'Agenzia europea per i medicinali intende stipulare un contratto di servizi con un unico fornitore per la prestazione di servizi di prenotazione viaggi e alberghi.
Inoltre, al contraente sarà richiesto di negoziare tariffe preferenziali per gli hotel e di fornire, supportare e mantenere uno strumento di prenotazione online basato sul web, consentendo ai viaggiatori dell’EMA di richiedere hotel e viaggi direttamente dall'agente di viaggio.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 28 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Cfr. indirizzo Internet indicato alla sezione I.3.