Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Sprijin pentru producerea Jurnalului Oficial
Număr de referinţă: OP/LUX/2020/OP/0011
II.1.2)Cod CPV principal72600000 Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
II.1.4)Descriere succintă:
Prestare de servicii de susținere a producției pentru aplicația utilizată pentru pregătirea și editarea bugetului Uniunii Europene (UE) și exploatarea unui serviciu de asistență XML legat de crearea și producerea Jurnalului Oficial (JO) al UE.
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)72600000 Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: