Dopuszczalna jest zmiana Umowy, polegająca na:
Ceny brutto za 1 MWh ulegną zmianie w przypadku zmiany:
a) stawki podatku od towarów i usług oraz podatku akcyzowego,
b) wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę albo wysokości minimalnej stawki godzinowej,
c) zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym lub ubezpieczeniu zdrowotnemu lub wysokości stawki składki na ubezpieczenia społeczne lub ubezpieczenie zdrowotne,
d) zasad gromadzenia i wysokości wpłat do pracowniczych planów kapitałowych,- jeżeli zmiany te będą miały wpływ na koszty wykonania zamówienia przez wykonawcę.
5. zmianie wynagrodzenia za przedmiot zamówienia w przypadku zmiany grupy taryfowej, o ile taka jest możliwa wg taryfy właściwego OSD oraz gdy dana grupa taryfowa została wyceniona przez Wykonawcę. W przypadku takiej zmiany zastosowanie będą miały odpowiednie stawki za energię elektryczną w ramach wybranej przez Zamawiającego grupy taryfowej określonej w Załączniku nr 3 do niniejszej Umowy.
6. zmianie wynagrodzenia za przedmiot zamówienia w przypadku wyłączenia z umowy punktu poboru energii elektrycznej przez Zamawiającego.