Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
AI 2022-0006 Levering Zonnepanelen op sportgebouw Sportcentrum Caland
Reference number: AI 2022-0006
II.1.2)Main CPV code09000000 Petroleum products, fuel, electricity and other sources of energy
II.1.4)Short description:
Levering Zonnepanelen op sportgebouw Sportcentrum Caland
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)45261215 Solar panel roof-covering work
09330000 Solar energy
II.2.4)Description of the procurement:
De RVE Sport en Bos wil het energieverbruik van haar panden zoveel mogelijk verduurzamen. Daarom is zij voornemens zonnepanelen te plaatsen en te exploiteren op de daken van het sportgebouw Sportcentrum Caland. Hiermee wordt beoogd een zo groot mogelijk deel van het elektriciteitsverbruik in deze panden op de eigen daken op te wekken. Voor de locatie, met een beoogd vermogen van de zonnepanelen van 430 kWp is een SDE-subsidie verkregen.
De werkzaamheden bestaan uit het leveren, installeren en onderhouden (vijf jaar lang) van zonnepanelen op de daken van het sportgebouw met een totaal vermogen van circa 430 kiloWattpiek (kWp). De zonnepanelen dienen te worden aangesloten op de elektrische installaties van het pand. Het pand beschikt over een grootverbruikaansluiting.