Contract notice – utilities
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Metsäpirtin kompostointikentän työkonepalvelut 2021–2023, TP 74/20
Reference number: 30/05.050.501.5011/2021
II.1.2)Main CPV code77120000 Composting services
II.1.4)Short description:
Helsingin seudun ympäristöpalvelut -kuntayhtymä pyytää sitovaa tarjoustanne ajalla 1.6.2021–31.5.2023 hankittavista työkonepalveluista Metsäpirtin kompostointikentällä osoitteessa Kilpilahdentie 241, FI-06850 Kulloo.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Palvelunkuvaus on esitetty tarkemmin tämän tarjouspyynnön liitteissä. Tarjouspyynnössä ja liitteissä mainitut palvelutarvemäärät ovat arvioita eivätkä ole tilaajaa sitovia.