Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa dwuteownika stalowego specjalnego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny – nr grupy 273-6
Nuorodos numeris: 511902779
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwuteownika stalowego specjalnego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dwuteownik stalowy specjalny
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212500 Kampuočiai ir sekcijos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Przedmiot zadania – wg asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SIWZ.
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Levering van speciaal staal voor de Poolse berggroep in het Poolse kantoor van Polen S.A., Remont-Produkcyjna — Groep nr. 273-6
Referentienummer: 511902779
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44212500
II.1.4)Korte beschrijving:
De procedure voor de gunning van een sectorcontract geschiedt door middel van een openbare aanbestedingsprocedure op basis van de Wet inzake overheidsopdrachten van 29.1.2004 (Pools Staatsblad 2018, artikel, (artikel 1 986), bekend als de tekst van deze bijlage bij de Wet inzake overheidsopdrachten of de wet, en op basis van de desbetreffende uitvoeringsbepalingen. Bij de gunningsprocedure worden de mededelingen tussen de aanbestedende dienst en de contractanten, met name de indiening van inschrijvingen, ONE en de documenten en verklaringen gebruikt met behulp van elektronische communicatiemiddelen. Inschrijvingen met bijlagen en uw inschrijving, zonder welke deze ongeldig zijn, worden opgesteld in elektronische vorm en gaan vergezeld van een gekwalificeerde elektronische handtekening.
Het contract betreft de levering van een speciale staaleenheid voor de Poolse mijnbouwgroep, het hoofdkantoor van de Poolse mijnbouwgroep, herassembleurs.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)44212500
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Voorwerp van de opdracht — volgens het in bijlage 2 bij het bestek van de SIWZ omschreven gebied.