Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku, nr grupy 252-2
Reference number: 7018002011
II.1.2)Main CPV code34312600 Rubber conveyor belts
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych polichlorowinylowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku, nr grupy 252-2.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Taśma przenośnikowa polichlorowinylowa - Szacunkowa wielkość dostaw wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)34312600 Rubber conveyor belts
II.2.4)Description of the procurement:
Taśma przenośnikowa polichlorowinylowa wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ
Lot No: 2
Lot No: 3
Lot No: 4