Építési beruházás - 89294-2021
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2021/S 036-089294
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerződés az Észak-Magyarországi szennyvízelvezetési és -kezelési fejlesztés 7. (ÉMO 7) címűprojekt keretében, Kartal településen
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Kartal, Verseg településen kiépítendő létesítmények mennyiségei.
Szennyvíztisztító telep fejlesztése:
Tervezett biológiai kap.:7 493 LE, hidraulikai kap.: 752 m3/nap.
Hálózati rekonstrukció.
Boldog településen kiépítendő létesítmények mennyiségei.
Tervezett biológiai kap.: 3 055 LE, hidraulikai kap.: 300 m3/nap.
Heréd és Nagykökényes településen kiépítendő létesítmények mennyiségei.
Gravitációs gerinccsatorna építése:
131 db gravitációs bekötés
Tervezett biológiai kap.: 2 749 LE, hidraulikai kap.: 236 m3/nap.
Bátonyterenye településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Gravitációs gerinccsatorna építése: DN 500: 700 fm DN 200: 2 355 fm.
Nyomóvezeték építése: DN 250: 2 450 fm, DN 150: 50 fm, DN 100: 910 fm, DN 80: 3 530.
Bekötések építése: 197 db.
Átemelő építése: 1 db.
Salgótarján településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Gravitációs gerinccsatorna építése: DN 200: 5 335fm.
Nyomóvezeték építése: DN 50: 2 580, DN 80: 2 745.
Bekötések építése: 404 db.
Átemelő építése: 4 db.
Fót településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Gravitációs gerinccsatorna építése: D 200 7 615,5 fm, D 250: 535 fm
Nyomóvezeték építése: D 90: 692 fm.
Bekötések építése: 637 db.
Telki településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Gravitációs gerinccsatorna építése: D 200: 3 429 fm.
Nyomó vezeték építése: DN 80: 651 fm.
Bekötések építése: 221 db.
Tervezett biológiai kapa.: 7 122 LE, hidraulikai kap.: 832 m3/nap.
Kerekharaszt településen kiépítendő létesítmények mennyiségei.
Gravitációs gerinccsatorna építése: D 200: 5. 961 fm.
Nyomóvezeték építése: D 80: 795 fm, D 90: 1 340 fm.
Bekötések építése: 361 db.
Jobbágyi, Szurdokpüspöki, Szarvasgede, Ecseg és Csécse településen kiépítendő létesítmények mennyiségei:
Gravitációs gerinccsatorna építése: DN 200: 44 925 fm.
Nyomóvezeték építése: DN 200: 725 fm, DN 125-150: 14 645 fm, DN 80-100: 5515 fm,
DN 65-80: 1 295 fm.
Bekötések építése: 3250 db.
Átemelők építése: 18 db.
Szennyvíztisztító telep fejlesztése.
Tervezett biológiai kapa.: 8200 LE, hidraulikai kap.: 700 m3/nap.
Az indikatív tervszintű mennyiségeket tartalmazó indikátortáblázat, valamint a tervezési és kivitelezésifeladatokra vonatkozó leírás az ajánlattételi dokumentáció III. kötetében található Megrendelői követelmények c.mellékletben került csatolásra.