Szolgáltatások - 90255-2017
Magyarország-Budapest: Hirdetési szolgáltatások
2017/S 049-090255
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kommunikációs szolgáltatások nyújtása az MNB számára.
Hivatkozási szám: KBE/79/2016
II.1.2)Fő CPV-kód
79341000 Hirdetési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a Magyar Nemzeti Bank pénzügyi tudatosság növelése érdekében tervezett kommunikációs kampányainak lebonyolítására, az MNB bankjegycsere programjának kommunikációjára,valamint általános kommunikációs feladatok (médiatervezési és médiavásárlási, kreatív tervezési, kivitelezési és gyártási, valamint PR és rendezvényszervezési szolgáltatások) ellátására.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az ajánlattevő feladata a pénzügyi tudatosság növelése érdekében tervezett kommunikációs kampányok, a bankjegycsere program kommunikációjának, valamint a 2016-2017. évi általános kommunikációs feladatok eredményes végrehajtása érdekében teljes körű, szakszerű és határidőre történő tájékoztatási feladatok megvalósítása, stratégia és javaslatok összeállítása az alább meghatározott részfeladatok szerinti bontásban.
1. Kreatív tervezéssel, gyártással kapcsolatos feladatok:
— Kreatív stratégia készítés,
— Kreatív tervezés (szövegírás, grafikai tervezés),
— Kreatív anyagok gyártása és produkciós munkák kivitelezése,
— Ügynökségi szolgáltatások.
2. Médiavásárlással kapcsolatos feladatok:
— Média stratégia készítés,
— Médiaterv készítése,
— Médiavásárlás,
— Médiakampányok utóértékelésére,
3. PR és rendezvényszervezési feladatok:
— Átfogó PR stratégia kidolgozása,
— PR kampányok tervezése és lebonyolítása,
— PR filmek, fotó- és videó dokumentációk készítése,
— Sajtó- és PR-rendezvények szervezése,
— Kríziskommunikációs feladatok ellátása,
A rendelkezésre álló keretösszeg nettó 450 000 000 HUF.