Marché de travaux - 90566-2018
België-Antwerpen: Werkzaamheden aan intercityspoorwegen
2018/S 041-090566
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst: TR783301 - Verhogen, uitrusten en moderniseren van perrons in diverse stopplaatsen
Referentienummer: I-AM (TR)-783301-F05_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45234110 Werkzaamheden aan intercityspoorwegen
II.1.4)Korte beschrijving:
Binnen deze opdracht zullen in 5 stopplaatsen in de area North-East werken worden uitgevoerd.
De opdracht werken binnen deze opdracht bestaat bestaan hoofdzakelijk uit:
 Uitvoeringsstudie per stopplaats, gebruik makend van de in het bestek opgenomen bouwstenen;
 Uitbreken en verwijderen van lage of middelhoge perronboorden en vervangen door verhoogde perronboorden;
 Verwijderen van huidig perronmeubilair;
 Uitbreken van bevloering en afsluitingen;
 Opzoeken en tijdelijk beschermen van kabels;
 Grondverzet;
 (Her)plaatsen van toezichtputten;
 Aanleg van wachtbuizen, buizen en kabels;
 Bevloeringswerken;
 Afwateringswerken;
 Plaatsen van perronmeubilair: schuilhuisjes, zitbanken, dienstregelingsborden, ....
 Plaatsen van perroninstallaties: verlichting, geluidsinstallatie, elektrische installatie, afsluitingen,
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
45232452 Afwateringswerkzaamheden
45233250 Aanbrengen van verhardingen, met uitzondering van wegdek
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: