Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Entreprenadbesiktning för projekt Dubbelspårsutbyggnad Dunsjö-Jakobshyttan i Askersunds kom-mun och projekt Dubbelspårsutbyggnad Jakobshyttan-Degerön i Motala kommun.
Referensnummer: KOM-404774
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)75000000 Offentlig förvaltning, försvar och socialförsäkringstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: