Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
»Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)«,
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15800000 Diverse voedingsmiddelen