We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на нетна електрическа енергия по свободно договорени цени и избор на координатор на балансираща група за обекти на ТП на НОИ – Смолян“
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Изпълнителят следва да изпълни обществена поръчка за доставка на електрическа енергия съгласно техническите спецификации на възложителя по свободно договорени цени, както и осигуряване услуга по: прогнозиране на потреблението; изготвяне на графици от координатор на балансираща група, подаването им към ЕСО ЕАД и коригирането им при необходимост; отговорност за балансиране; заплащане на мрежовите услуги към оператора на електроразпределителната мрежа, както и всички присъщи дейности, свързани с участие на възложителя на свободния пазар на електрическа енергия
Общото прогнозно количество за доставка на активна нетна електрическа енергия ниско напрежение за период от 12 (дванадесет) месеца е 51 MWh.
Срок за изпълнение на обществената поръчка: 12 /дванадесет/ месеца или до достигане на прогнозната стойност на договора, което от двете събития настъпи по-рано.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 41 800.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Изпълнителят следва да изпълни обществена поръчка за доставка на електрическа енергия съгласно техническите спецификации на възложителя по свободно договорени цени, както и осигуряване услуга по: прогнозиране на потреблението; изготвяне на графици от координатор на балансираща група, подаването им към ЕСО ЕАД и коригирането им при необходимост; отговорност за балансиране; заплащане на мрежовите услуги към оператора на електроразпределителната мрежа, както и всички присъщи дейности, свързани с участие на възложителя на свободния пазар на електрическа енергия.
Опция: В случай че към момента на изтичане на 12 месеца от датата на влизане в сила на договора възложителят няма сключен договор за възлагане на доставка с идентичен предмет в резултат на проведена процедура по ЗОП и прогнозната стойност на поръчката не е изчерпана, срокът на договора може да бъде удължен на основание чл. 116, ал. 1, т. 1 от ЗОП чрез подписване на допълнително споразумение между страните. Срокът на действие се удължава до сключването на нов договор със същия предмет между възложителя и избрано за изпълнител лице или до изчерпване на прогнозната му стойност, което от двете обстоятелства настъпи по-рано.