II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi badawcze
II.1.2)Główny kod CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
II.1.4)Krótki opis:
Usługi drukowania, organizacyjne, informacyjne, promocyjne, badawcze, internetowe, eksperckie, doradcze, kosztorysowe, hotelarskie i inne.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 100 000 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Usługi drukowania, graficzne i inne
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79000000 Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania
II.2.4)Opis zamówienia:
Kompleksowa realizacja procesu wydawniczego artykułów naukowych, w czasopismach naukowych angielsko i polskojęzycznych, wraz z usługa otwartego dostępu (open access). Liczba: 2 umowy cywilnoprawne, korekta językowa dokumentów (raportów/publikacji/artykułów/atlasu) Liczba: 8 700 stron,
Skład, łamanie graficzne i wydruk dokumentów (raportów/publikacji/artykułów/atlasu) Liczba: 585 400 stron.
Usługi doradcze, eksperckie i inne
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Usługa doradcza w zakresie medycznej syntezy informacji statystycznej w prowadzonych analizach. Liczba: 2 umowy cywilnoprawne,
Usługa ekspercka (eksperci medyczni oraz eksperci z zakresu ochrony zdrowia). Liczba: 150 ekspertów,
Usługa ekspercka (eksperci medyczni ds. sprzętu medycznego) Liczba: 4 umowy cywilnoprawne,
Usługa doradcza w zakresie modelowania ekonometrycznego. Liczba: 1 umowa cywilnoprawna,
Stworzenie repozytorium sprawozdań finansowych szpitali świadczeniodawców wraz z opiniami biegłych rewidentów za okres 2010-2019,
Usługa ekspercka (eksperci ds. analiz finansowych i restrukturyzacji podmiotów leczniczych). Liczba: 4 umowy cywilno-prawne.
Wybór ekspertów zewnętrznych ds. urządzeń medycznych, wyrobów medycznych, robót budowlanych. Liczba: 10 ekspertów.
Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe, wsparcia i inne
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Przygotowanie aplikacji internetowej do prezentowania ważonych ryzykiem współczynników jakości. Liczba: 1 umowa cywilno-prawna,
Działania internetowe m.in. administrowanie kontem ogólnopolskiej kampanii społecznej „Twoja krew, moje życie" na portalu społecznościowym Facebook,
Usługa wdrożenia e-usług w projekcie Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Zdrowia.
Usługi szkoleniowe, edukacyjne i inne
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV80000000 Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wybór organizatorów kształcenia prowadzących szkolenia specjalizacyjne dla pielęgniarek i położnych, które rozpoczną się w 2020 roku. Liczba: Planowana liczba miejsc szkoleniowych - 2 425 miejsc.
Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów, kongresów i inne
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79950000 Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów
Organizacja, koordynacja i przeprowadzenie uroczystej gali - Ogólnopolska Gala HDK.
Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej, zarządzania i inne
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79410000 Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania
Ewaluacja projektów dotyczących profilaktyki nowotworowej współfinansowanych z EFS,
Ocena trafności i skuteczności programów profilaktycznych realizowanych w ramach PO WER - z PT PO WER,
Analiza potrzeb szkoleniowych pracowników sektora zdrowia - etap II - z PT PO WER,
Wpływ działań podejmowanych w ramach IX osi priorytetowej PO IiŚ 2014-2020 na poprawę stanu zdrowia społeczeństwa - z PT PO IiŚ.