Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 92381-2022
Polen-Bielsko-Biała: Kindergartenmöbel
2022/S 036-092381
Auftragsbekanntmachung
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wraz z montażem mebli i wyposażenia do pomieszczeń Przedszkola nr 4 przy ul. Kazimierza Wielkiego w Bielsku-Białej
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.2.18.2022.AMD
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39161000 Kindergartenmöbel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem mebli i wyposażenia do pomieszczeń Przedszkola nr 4 przy ul. Kazimierza Wielkiego 12 w Bielsku-Białej.
2. Dodatkowe informacje:
Na przedmiot zamówienia składa się w szczególności:
- dokonanie pomiarów pomieszczeń z natury (w stanie wykończonym), przed przystąpieniem do realizacji przedmiotu zamówienia, dla precyzyjnego określenia wymiarów i sposobu montażu elementów wyposażenia,
- zabezpieczenie miejsca dostawy i montażu,
- dostawa oraz wniesienie wyposażenia,
- ustawienie oraz montaż wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia,
- montaż i instalacja wyposażenia,
- uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania wyposażenia,
- dostarczenie użytkownikowi instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych, wszelkich niezbędnych atestów i certyfikatów dostarczonego wyposażenia,
- przeszkolenia pracowników użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji wyposażenia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39130000 Büromöbel
39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
UWAGA.
- Niniejsze zamówienie obejmuje także wykonanie koniecznych prac przygotowawczych, zabezpieczających, demontażowych oraz prac naprawczych (w sytuacji jakichkolwiek uszkodzeń, bądź zniszczeń w budynku przedszkola lub jego otoczenia, wynikłych w związku lub przy wykonywaniu niniejszego zamówienia), a także uporządkowanie terenu i pomieszczeń po zakończeniu prac.
-Wykonawca może zwrócić się do zamawiającego, w trybie art 135 ustawy Pzp, o wyjaśnienie treści specyfikacji warunków zamówienia, w szczególności, gdy stwierdzi ewentualne niezgodności lub braki w SWZ bądź jej załącznikach.
- Wymagania sprzętowe: Dostarczone meble i wyposażenie muszą być fabrycznie nowe, wykonane z materiałów łatwych do utrzymania w czystości odpornych na działanie środków czystości. Posiadać niezbędne certyfikaty i atesty dopuszczające do stosowania w budynkach użyteczności publicznej ( przedszkolach).
4. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz niżej wymienionych załącznikach:
- Opisie wyposażenia – załącznik nr 3 do SWZ,
- Dokumentacji projektowej – załącznik nr 4 do SWZ,
- wzorze Umowy – załącznik nr 5 do SWZ.