Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
OPSKRBA ELEKTRIČNOM ENERGIJOM
Reference number: 1V/2022
II.1.2)Main CPV code09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Opskrba električnom energijom na razdoblje od godine dana sukladno troškovniku sa tehničkom specifikacijom te uvjetima navedenima u Generalnom ugovoru koji se nalaze u prilogu te čine sastavni dio dokumentacije o nabavi .
Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 500 000.00 HRK
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)09310000 Electricity
II.2.4)Description of the procurement:
Opskrba električnom energijom na razdoblje od godine dana sukladno troškovniku sa tehničkom specifikacijom te uvjetima navedenima u Generalnom ugovoru koji se nalaze u prilogu te čine sastavni dio dokumentacije o nabavi .Isporučena električna energija mora sadržavati minimalno 50% električne energije iz obnovljivih izvora.