Szolgáltatások - 92492-2017
Magyarország-Budapest: Biztonsági szolgáltatások
2017/S 050-092492
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Általános közbeszerzés
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Biztonsági szolgáltatások ellátása a „2017-es úszó-világbajnokság” megrendezéséhez kapcsolódóan.
II.1.2)Fő CPV-kód
79710000 Biztonsági szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az Ajánlattevő elsődleges feladata a rendezvények biztonságos lebonyolítása során a létesítményekbe történő kontrollált beléptetés, a területeken belüli elhelyezkedés és mozgás, illetve a rendezvényekből fakadó ideiglenes kialakítások okozta, a normál üzemtől történő eltérésekből fakadó biztonsági tényezők figyelembevétele és alkalmazása.
A kiválasztásra kerülő biztonsági szolgálat számára a következő feladatok kerülnek kijelölésre:
— Alapvető vagyonvédelmi feladatok, kihelyezett értéktárgyak és eszközök őrzése,
— Biztonsági beléptetés biztonságtechnikai eszközökkel,
— A szolgáltatáshoz kapcsolódó URH kommunikációs rendszer kiépítése,
— A szolgáltatáshoz kapcsolódó megfigyelőrendszer kiépítése és üzemeltetése,
— Jegybeléptetés informatikai eszközökkel, tájékoztatás, útbaigazítás,
— Sportbiztonság elvek alapján történő beléptetés, szurkolók kezelése,
— Akkreditációs zónák ellenőrzése informatikai eszközzel és élőerővel,
— Parkoltatás, parkolási jogosultságok ellenőrzése, területzárás, forgalom terelés.
A kiválasztásra kerülő biztonsági szolgálat működési kereteit a 2005. évi CXXXIII. törvény A személy- és vagyonvédelmi tevékenységet végző személyre vonatkozó szabályok 25-31§. paragrafusai szabják meg.