Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Junior Adviseur Verkeersontwerp - Cluster SO
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Junior Adviseur Verkeersontwerp - Cluster SO.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Junior Adviseur Verkeersontwerp, 1 gegunde kandidaat, voor gemiddeld 36 uur per week.