Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Onderhoud W-installaties Zeeuwsch Vlaanderen
Referentienummer: CI335
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71333000 Werktuigbouwkundige diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Zie inschrijfleidraad en PvE
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Casus onderhoudsproces / Weging: 35
Kwaliteitscriterium - Naam: Duurzaamheid / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Open vraag 1 Revisietekeningen/logboeken/handleidingen / Weging: 5
Kwaliteitscriterium - Naam: Open vraag 2 Toegeveogde waarde primair proces / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Uurtarief monteur / Weging: 5
Kwaliteitscriterium - Naam: Opslag netto materiaalprijs / Weging: 5
Prijs - Weging: 30