III.1.2)Икономическо и финансово състояниеСписък и кратко описание на критериите за подбор:
При подаване на оферта участниците попълват тази информация в част IV: Критерии за подбор — Б Икономическо и финансово състояние в ЕЕДОП.
Изисквано минимално/ни ниво/а:
Застраховката „Професионална отговорност“ на участниците в строителството и проектирането по чл. 171 от ЗУТ да е с общ лимит на отговорността покриваща минималните застрахователни суми за проектиране и строителство за съответните категории строежи, предмет на поръчката по обособени позиции (трета категория).
III.1.3)Технически и професионални възможностиСписък и кратко описание на критериите за подбор:
2. Участниците следва да разполагат със следните инструменти, съоръжения и техническо оборудване, които ще бъдат използвани при изпълнение на поръчката:
— Заваръчен апарат — мин. 2 бр.
— Оградни пана — мин. 200 м.л.
— Тръбно скеле — мин. 250 м2.
— Пробивна техника — мин. 3 бр.,
— Товарни автомобили — мин. 2 бр.
— Металорежещи инструменти — мин. 2 бр.
2. Сертификат за внедрена система за управление на околната среда по стандарт ISO 14001:2004 или еквивалентен с обхват строителство;