Prostovoljno obvestilo za predhodno transparentnost
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Izdelava PZI za obnovo in izgradnjo centra Rog
Referenčna številka dokumenta: 430-191/2021
II.1.2)Glavna koda CPV71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je izdelava projektne dokumentacije PZI za obnovo in izgradnjo Centra Rog.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
II.2.4)Opis javnega naročila: