Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Vispārīgā vienošanās elektroenerģijas piegādei Rēzeknes valstspilsētas pašvaldībai, tās struktūrvienību un kapitālsabiedrību vajadzībām
Atsauces numurs: RVP 2023/1
II.1.2)Galvenās CPV kods09310000 Elektrība
II.1.4)Īss apraksts:
VI iedaļa: Papildinformācija