Obavijest o nadmetanju – sektorska nabava
Pravna osnova:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Izrada studijske dokumentacije za projekt „Povezivanje željeznicom unutar funkcionalne regije Središnje Hrvatske – Lepoglavska spojnica“
Referentni broj: 32-EU/19-DS
II.1.2)Glavna CPV oznaka71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je usluga izrade studijske i tehničke dokumentacije za modernizaciju postojeće pruge i gradnju nove na relaciji Čakovec – Varaždin – Lepoglava – Zabok.
Potrebno je izraditi sljedeću studijsku dokumentaciju:
1) Studiju povezivanja “Lepoglavskom spojnicom” unutar funkcionalne regije Središnje Hrvatske s idejnim rješenjima;
2) Studiju izvodljivosti;
3) Analizu troškova i koristi za odabrano idejno rješenje.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 10 500 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71322000 Usluge tehničkog projektiranja u građevinarstvu za objekte niskogradnje
71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
71241000 Studija izvodljivosti, savjetodavna usluga, analiza
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je usluga izrade studijske i tehničke dokumentacije za modernizaciju postojeće pruge i gradnju nove na relaciji Čakovec – Varaždin – Lepoglava – Zabok. Potrebno je izraditi sljedeću studijsku dokumentaciju: