Aankondiging van een gegunde opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Aan de opdracht gegeven benaming
Omgevingsdienst regio Utrecht — ICT beheer.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 7: Computer- en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Utrecht.
NUTS-code NL31 Utrecht
II.1.4)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Kenmerk: IBMN-2016-ODR-CM-001
De Omgevingsdienst regio Utrecht (ODRU) is na een voortraject in 2014 gefuseerd van 2 naar 1 locatie. Als onderdeel van deze fusie heeft ODRU een nieuw bedrijfsnetwerk laten realiseren. Dit netwerk faciliteert de ca. 150 medewerkers van ODRU in hun dagelijks werk. ODRU is voornemens om een Europese openbare aanbesteding te starten voor de selectie van een partij die met ingang van 1.1.2017 het beheer van het netwerk van ODRU voor drie (3) jaar op zich neemt met 1 keer de optie op verlenging met een jaar. De opdracht in het kader van deze Europese openbare aanbesteding richt zich daarmee op de dienst ICT beheer (inclusief netwerk-, werkplek- en technisch applicatiebeheer en daarmee samenhangende werkzaamheden) van het netwerk.
II.1.5)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.1.6)Inlichtingen over de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA)Opdracht valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja
II.2)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachten
II.2.1)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachten