Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на КЗП
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на КЗП въз основа на рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 1 „Доставка на канцеларски материали“