Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“
II.1.2)Основен CPV код22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предмет на поръчката е доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“ въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-5/9.3.2018 г. на ЦОП с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“, обособена позиция № 2 „Доставка на бланки и пощенски пликове за органи на изпълнителната власт и техни администрации“.