Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обществена поръчка включва доставка на канцеларски материали за нуждите на Изпълнителна агенция „Главна инспекция по труда“ по условията на сключеното рамково споразумение № СПОР-4/9.3.2018 г. на Централния орган за покупки.