II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa leków różnych (propofolum, płyn wieloelektrolitowy, naldemedie, plerixaforum, niraparyb, sevoflurane) na potrzeby COZL „
Numer referencyjny: COZL/DZP/AW/3411/PN-15/22
II.1.2)Główny kod CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.1.4)Krótki opis:
(COZL/DZP/AW/3411/PN-15/22) Zamówienie zostało podzielone na 6 części :
Część 1 – Propofolum
Część 2 – Płyn wieloelektrolitowy
Część 3 – Naldemedine
Część 4 – Plerixaforum
Część 5 – Niraparyb
Część 6 – Sevoflurane
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33690000 Różne produkty lecznicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa leków różnych (propofolum, płyn wieloelektrolitowy, naldemedie, plerixaforum, niraparyb, sevoflurane) na potrzeby COZL „
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2