II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów farmaceutycznych do Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie w podziale na 9 pakietów
Referenznummer der Bekanntmachung: 1/UE/PN/D/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów farmaceutycznych z podziałem na 9 pakietów dla Samodzielnego Publicznego Wielospecjalistycznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Stargardzie:
Pakiet 1: Rivaroxaban,
Pakiet 2: Leki,
Pakiet 3: Insuliny,
Pakiet 4: Insuliny,
Pakiet 5: Antybiotyki,
Pakiet 6: Antybiotyki,
Pakiet 7: Leki,
Pakiet 8: Leki,
Pakiet 9: Ornithine.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Pakiet 1: Rivaroxaban
Liczba pozycji w pakiecie: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Pakiet 2: Leki
Liczba pozycji w pakiecie: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
Pakiet 3: Insuliny
Liczba pozycji w pakiecie: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
Pakiet 4: Insuliny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
Pakiet 5: Antybiotyki
Liczba pozycji w pakiecie: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
Pakiet 6: Antybiotyki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Pakiet 7: Leki
Liczba pozycji w pakiecie: 1
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
Pakiet 8: Leki
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
Pakiet 9: Ornithine
Liczba pozycji w pakiecie: 4