Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonanie instalacji systemów odnawialnych źródeł energii (dalej „instalacji OZE” lub „inwestycji”) w domach prywatnych, obejmujące ustalenie rozwiązań projektowych, dostawę i montaż urządzeń
Numer referencyjny: ZG.BO.271.1.2022
II.1.2)Główny kod CPV
09330000 Energia słoneczna
II.1.4)Krótki opis:
Celem Projektu jest m.in. zwiększenie wytwarzania energii z OZE w źródłach rozproszonych, zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych oraz kosztów zużycia energii w gospodarstwach domowych na terenie Gminy Jasło. Długoterminowe korzyści osiągnięte w obszarze oddziaływania projektu to poprawa środowiska naturalnego na terenie Gminy Jasło, na co wpłynie zmniejszenie emisji zanieczyszczeń powietrza.
Do podstawowych zadań Wykonawcy należy: opracowanie założeń projektowych wykonania instalacji, w tym opis robót niezbędnych dla realizacji inwestycji, dostawa urządzeń i zapewnienie materiałów niezbędnych dla realizacji inwestycji, zrealizowanie inwestycji i uruchomienie instalacji, uzyskanie pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie (jeśli wymagane), indywidualne przeszkolenie użytkowników instalacji w lokalizacjach instalacji. Zamówienie zostało podzielone na dwie części: Część 1. Instalacje kolektorów słonecznych i pomp ciepła, Część 2. Instalacje fotowoltaiczne