Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostawa skanera przeznaczonego do skanowania dokumentacji technicznej w rozmiarze do 42 cali (A0+) na potrzeby Archiwum AGH - KC-zp.272-47/22
Referenznummer der Bekanntmachung: KC-zp.272-47/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30216110 Scanner für Computeranwendungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
dostawa skanera przeznaczonego do skanowania dokumentacji technicznej w rozmiarze do 42 cali (A0+) na potrzeby Archiwum AGH - opis przedmiotu zamówienia zgodnie z pkt. 4.1. SWZ.