Prekės - 95586-2020
Lenkija-Katowice: Klijai
2020/S 040-095586
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8
Nuorodos numeris: 701903476
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: