Usługi - 95677-2021
Polska-Warszawa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
2021/S 038-095677
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wdrożenie i integracja e-Usług oraz dostawa i instalacja infrastruktury teleinformatycznej w ramach realizacji projektu pn. „Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w (...) "; znak postępowania: ZZP-148/20
Numer referencyjny: ZZP-148/20
II.1.2)Główny kod CPV
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
— zadanie I: realizacja przez wykonawcę dzieła w postaci budowy i wdrożenia e-Usług dla zamawiającego (dalej „partnera projektu 33”) oraz ich integracji z oprogramowaniem partnera projektu 33, oraz
— zadanie II: dostawa i instalacja infrastruktury teleinformatycznej oraz architektury technicznej w lokalizacjach partnera projektu 33,
— w ramach realizacji projektu pn. „Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Zdrowia”, w zakresie i zgodnie z wymaganiami Opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącym załącznik do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ).
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
48820000 Serwery
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie I:
Rezultatem dzieła będzie produkcyjne wdrożenie zintegrowanych z oprogramowaniem partnera projektu 33 następujących e-Usług:
a) przetwarzania i wymiany EDM;
b) e-Zleceń;
c) e-Rejestracji;
— zwanych dalej „systemem e-Usług”, wraz z usługą serwisu gwarancyjnego w zakresie opisanym umową.
Zadanie II:
W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonawca jest zobowiązany w szczególności do:
1. dostawa i instalacja infrastruktury w lokalizacjach partnera projektu 33,
2. konfiguracja i uruchomienie infrastruktury w lokalizacjach wskazanych przez partnera projektu 33,
3. dostarczenie i instalacja oprogramowania,
4. udzielenie licencji na rzecz partnera projektu 33,
5. przeprowadzenie instruktaży dla administratorów z zakresu administrowania dostarczonym sprzętem i oprogramowaniem,
6. świadczenie usługi serwisu gwarancyjnego,
— w zakresie i zgodnie z wymaganiami OPZ stanowiącym załącznik do SIWZ.
W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy sprzętu teleinformatycznego odpowiadają wymaganiom określonym przez zamawiającego, wykonawca zobowiązany jest potwierdzić na żądanie zamawiającego właściwym dokumentem (warunki przedmiotowe). W związku z powyższym, zamawiający ma prawo żądać w szczególności niżej wymienionych dokumentów:
1. Szczegółowa dokumentacja techniczna producenta oferowanych sprzętów zgodnie z wymaganiami. Dokumentacja techniczna będzie podstawą do potwierdzenia zgodności parametrów technicznych zaoferowanych urządzeń lub rozwiązań z parametrami wymaganymi w poszczególnych OPZ (zamawiający dopuszcza możliwość złożenia dokumentacji technicznej w języku angielskim).
2. Dokument potwierdzający, że firma, która będzie realizowała serwis oferowanych urządzeń posiada wdrożony system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015 lub równoważną w zakresie świadczenia usług serwisowych.
3. Dokument potwierdzający, że producent oferowanego urządzenia lub rozwiązania posiada certyfikat zgodności:
— z normą ISO 9001:2015 lub równoważną w zakresie zarządzania jakością,
— z normą ISO 14001:2015 lub równoważną co najmniej zakresie serwisu produktów i rozwiązań informatycznych, będących przedmiotem zamówienia,
a także z innymi normami wymaganymi dla poszczególnych urządzeń i rozwiązań – o ile zostały wymienione w OPZ i załącznikach do OPZ.
4. Certyfikat lub deklaracja zgodności CE oferowanego urządzenia.
5. Oświadczenie wykonawcy, iż oferowany sprzęt objęty jest gwarancją producenta sprzętu na okres wskazany w ofercie wykonawcy, oraz że usługi gwarancyjne producenta będą świadczone przez producenta lub autoryzowany serwis producenta zgodnie z wymaganiami OPZ.
Dokumenty, o których mowa powyżej są składane w oryginale w postaci dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia poświadczonej za zgodność z oryginałem, opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Dokumenty sporządzone w języku obcym są składane wraz z tłumaczeniem na język polski, z wyjątkiem dokumentów technicznych, o których mowa w pkt 1.